محل تبلیغات شما
شدم عین این آدمایی که خودم همیشه ازشون بدم میومد. یه ذره‌بین گرفتم دستم و حواسم هست که بعد از اتفاقات آبان نود و هشت کی داره چیکار میکنه، کی براش مهمه که چه اتفاقی افتاده، کی چه موضعی گرفته، کی صداش در نیومده، کی بعد از وصل شدن دوباره‌ی اینترنت خیلی شیک و طبیعی به همون روال سابق فعالیت مجازی میکنه، کی خوشحاله، کی به هیچ جاش نیست و .
شدم عین این فعالین غرغرویی که خودم همیشه ازشون بدم میومد. همینا که بعد هر اتفاق بدو بدو میرفتن دم خونه‌ی آدما و میگفتن آهای مرد حسابی، آهای زن حسابی، چرا موضع نمی‌گیری؟ مگه نمیبینی که فلان شده؟ 
همیشه به اینجور آدما میگفتم که سرت توی زندگی خودت باشه. چیکار داری که کی موضع گرفته، کی نگرفته؟ شاید یکی دلش نخواد اصلا موضع بگیره. اصلا مگه موضع گرفتن زوریه؟
ما خون دیدیم، بعضیا ندیدن، بعضیا هم جور دیگه دیدن. همینه دنیا. هر کی یه جور میبینه. ولی من نمیتونم بشم آدم قبل آبانِ نود و هشت. میتونم؟

الله الله فریاد از جور زمان

مگه میشه تو رو دید و به قبل دیدنت برگشت؟

گزارش وضعیت روز بیستم

کی ,موضع ,گرفته، ,جور ,چیکار ,مگه ,که بعد ,شدم عین ,بعد از ,نود و ,گرفته، کی ,خودم همیشه ازشون

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

David's notes آتش بگیر....! payguzale tobestneckind مجله فارسی گوناگون Wholesale NFL Baltimore Ravens Jerseys for Sale, Good Reputation of Quality. وب سایت شخصی مجتبی صادقی Marie's blog paydiphdisctas