محل تبلیغات شما
بهترم. به طرز عجیب و غریبی وارد سومین روزی شدم که حالم خوبه و امیدوارم این وضعیت ادامه داشته باشه و اون فرضیه‌ی ورود به دوران افسردگی همینجا مهرِ عدم اثبات بخوره بهش. دلیل خاصی داره این بهتر شدن؟ نمی‌دونم.
مدت‌ها فیلم ندیدم یا کم دیدم. الان دوباره راند جدید فیلم دیدن‌هام شروع شده و خب سینما واقعا همیشه برای من جوابه. دلیل بهتر شدن حالم قطعا این نیست اما وقتی بهترم، فیلم دیدن حالمو چند درجه بهبود میبخشه.
فوتبال چیزیه که شاید اونقدرها جدی به نظر نیاد اما معجزه‌ش رو دارم این روزا می‌بینم. تیم محبوبم سال‌ها در وضعیت نامناسب بوده و اوج‌گیری این روزهای میلان چند درجه حالمو بهتر می‌کنه. دو سه روز مونده به هر کدوم از بازی‌های میلان، ذوقِ رسیدنِ ساعت مسابقه رو دارم و لذت میبرم از تماشای بازی‌های تیم. امیدوارم این شروع یک دوره‌ی خوب برای میلان و در عین حال برای کیفیت حال خودم باشه.
یه مدتی در کتاب خوندنم هم وقفه افتاد و حالا دوباره شروعش کردم. این سومین چیزیه که وقتی تجربه‌ش می‌کنم حس خوبی در من ایجاد میکنه.
پروژه‌ی یادگیری معامله‌گری هم کماکان ادامه داره. از خوندن کتاب و دیدن ویدئوهای آموزشی شروع شد و همچنان ادامه داره و یک دوره کلاس حضوری هم بهش اضافه شده. طبق معمول، پروژه‌ها بهم انگیزه میدن و دنبال کردنشون همیشه برام جذاب بوده. طبیعتا پروژه‌هایی که از انجام دادنشون لذت می‌برم و با میل خودم میرم سمتشون.
این موارد بالا هیچکدوم دلیل حال خوبم نیست. چون تقریبا همشون در دوره‌ای که حالم خوب نباشه هم در دسترس هستند. اما زمانی که اوضاع مناسبی داشته باشم از انجام دادن تک‌تک‌شون لذت می‌برم. امیدوارم وضعیت تغییر نکنه و مجبور نشم باز اینجا گزارشی از تغییر وضعیت بنویسم.

الله الله فریاد از جور زمان

مگه میشه تو رو دید و به قبل دیدنت برگشت؟

گزارش وضعیت روز بیستم

وضعیت ,هم ,امیدوارم ,دلیل ,حالم ,حال ,از انجام ,امیدوارم این ,لذت می‌برم ,رو دارم ,چیزیه که

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Carolyn's blog ropostdealsymp inunerun acbiohosyn آهنگهای جدید آذری ،فارسی و پیشواز جدید آذری ، فارسی تهیه کنندهای سلامت در تابستان قرآن جیبی بهاردوباره(خاطرات کموتراپی من) یادداشت های شخصی آقای سرمست ssanrenfpasce