محل تبلیغات شما
"روزمره نشدن"، از هر اتفاق ساده‌ای میتونه یه رویداد هیجان‌انگیز بسازه. مثلا "مستی" که برای بسیاری از اطرافیانم اتفاقی روزمره و معمولی محسوب میشه، برای من یه اتفاق زیبا و جذابه. چرا؟ به خاطر همون روزمره نشدن. به خاطر این که دائم اتفاق نمیفته. به همین دلیله که وقتی دیشب تا صبح به مستی گذشت، برای من یه اتفاق تکراری نبود. شاید برای "ح" همچین هیجانی نداشت. شب قبلش رو به مستی گذروند، مثل خیلی از شب‌های قبل‌ترش. شب بعدش رو هم قرار بود به مستی بگذرونه. برای من اما همون یک شب بود. یک شب بعد از مدتی طولانی و احتمالا تا مدت‌های طولانی هم.
دیشب که اومد دنبالم، هیچ برنامه‌ای نریخته بودیم. قرار بود بیاد و یک ساعتی جایی بشینیم و بعد هم برگردیم خونه. خاصیت عاشورا در کشور عزیزمون اینه که هیچ جایی باز نبود و این تعطیلی همه جایی، ما رو در بیرون رفتن ناکام کرد. از اون جا که جوون ایرانی از محدودیت‌ها و تهدیدها برای خودش فرصت میسازه، "ح" هم با یه تماس تلفنی برنامه رو عوض کرد و رهسپار باغ پسرعمه‌ی ایشون شدیم و با حضور خواهران این دو، شدیم جمع پنج نفره‌ای که چند ساعتی رو به کباب‌خوری و مستی گذروندند. یک ویژگی دیگه‌ی عاشورا هم این که موقع برگشت (حوالی پنج صبح) دوست خوش‌سلیقه‌مون مداحی یزدی پلی کرد و هنوز هم با تصور ریتم و شوری که با این نوحه توی ماشین گرفته بودم، خنده‌ام می‌گیره. حالا که بیست و چهار ساعت از شروع برنامه‌ی دیشب گذشته، سرچ کردم و نوحه رو پیدا کردم و قفلی زدم روش. نوحه رو هم فرستادم تو گروه تلگرامی فامیلای عاشوراییمون و چقدر هم تعجب کردند از این که آتئیست معروف خانواده براشون نوحه گذاشته اونجا (البته من آتئیست نیستم، تصور اون‌ها اینه). جوری هم از متن و ریتم مداحی تمجید کردم که همه ذوق‌رده شدند. دیگه نمی‌دونن که خودم با هر بار شنیدنش یاد مستی دیشب و اون جور رقص ریتمیک توی ماشین میفتم :)))

الله الله فریاد از جور زمان

مگه میشه تو رو دید و به قبل دیدنت برگشت؟

گزارش وضعیت روز بیستم

هم ,رو ,مستی ,یه ,شب ,یک ,برای من ,این که ,به مستی ,توی ماشین ,رو هم

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فول تحلیلگر دانلود نرم افزار جدید اندروید downglucrarep highmonseivel contskelbadcdisc pressicecor رزمی کاران فدائیان مهدی(عج)آبجہان pepateme gacessosa مدرسه قهوه ایران شف I.C.A