محل تبلیغات شما
هندزفری‌م خراب شده و ساعت کاریم جوریه که این هفته نمی‌تونم برای خرید اقدام کنم. اینه که باید صبر کنم تا شنبه بیاد و این چند روز بدون هندزفری بگذره. چقدر عذاب‌آوره نداشتنش. هیچوقت اینقدر به اهمیتش پی نبرده بودم. حالا وقتی توی سرویسم مجبورم خودم رو با نت سرگرم کنم یا زل بزنم به جاده و طبیعت و ماشین‌ها و آسمون تا برسم به مقصد. گوش دادن به موزیک همیشه طی کردن مسیر رو برام راحت می‌کرد.
این فقط یه بخششه. بخش دیگه‌ش وقتیه که خونه هستم و وقتی با لپ‌تاپ کار می‌کنم طبیعتا نیاز به هندزفری دارم. برای گوش دادن به موزیک، دیدن فیلم و کلیپ و هر استفاده‌ی صوتی تصویری از این اینترنت عزیز. حالا نبودن هندزفریِ عزیزتر از جانم باعث شد که نیم ساعتی بدون هیچ فعالیت مثبت زل بزنم به مانیتور و هی ندونم که باید چیکار کنم.
توییتر و تلگرامم رو صفر کردم، اینستا رو چک کردم، چند تا خبر از ورزش‌سه خوندم و باز زل زدم به مانیتور و حس کردم یه چیز کمه و قبل از خواب باید کاری کنم. آخرین تیر این بود که سر بزنم به وبلاگم و رندوم چند تا پست آرشیوی ازش بخونم و چقدر لذت‌بخش بود خوندن مطالب قدیمی و مرور شدن خاطراتِ سال‌های قبل حتی با اون ادبیات مسخره و نچسب.
این روزا حرفی برای گفتن ندارم. شاید همین که الان دارم یه پست جداگانه برای خراب‌شدن هندزفری‌م می‌نویسم خودش نشون میده که چقدر حرف ندارم برای گفتن و در عین حال میام اینجا و این‌ها رو می‌نویسم چون همونقدر که حرفی برای گفتن به دیگران ندارم، نیاز دارم برای خودم بنویسم. ولو این که هیچ هدفی نداشته باشه.
خراب شدن هندزقری آخر خط نیست و شنبه با مبلع ناچیزی قابل جبرانه. از دو چیز اما این روزا می‌ترسم. یکی بیکار شدن و دیگری هم خراب شدن لپ‌تاپ.
یکی از دوستام داره کارش رو از دست میده و من هیچ تصوری ندارم از این که اگه کارم رو از دست بدم باید چه غلطی کنم توی زندگیم. هیچوقت درآمد خیلی بالا برام مهم نبوده و همین حقوق معمولی که بتونه جوابگوی خرج‌های خودم باشه برام راضی‌کننده بوده، اما قطع شدن درآمد خیلی وحشتناکه. 
لپ‌تاپ هم سال‌ها عمر کرده و حالا هر بار بعد از روشن‌شدن یه دور خاموش میشه و دوباره خودکار استارت میشه و صفحه‌ی مانیتورش رو هم هر بار باید اینقدر عقب و جلو کنم تا تصویر میزون بشه و تصور خراب شدن این یکی هم واقعا ترسناکه. لپ‌تاپی که سال‌ها بهترین یارم بوده، بهش عادت کردم و طبیعتا هزینه‌ی جایگزینیش هم مثل هندزفری نیست.
دوست دارم در پایان این پست بی‌معنیِ بیخود و توی این دنیای پر از جنگ و آشوب چند تا آرزو کنم. صلح جهانی پایدار، پاره‌شدن تمام تندروها در سراسر جهان، خراب نشدن لپ‌تاپ و بیکار نشدن خودم.

الله الله فریاد از جور زمان

مگه میشه تو رو دید و به قبل دیدنت برگشت؟

گزارش وضعیت روز بیستم

رو ,کنم ,شدن ,هم ,خراب ,یه ,برای گفتن ,خراب شدن ,بزنم به ,چند تا ,این روزا

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خرید طلایاب , 09195912100 اشعار محمد علی مشایخی (نافذ) پری ناز ecpruredan retechtipo rasa._.beauty نا تنی kozetconsca brokmariken وبلاگ همسفر الهام